اگر میخوای دانسته های خودت رو به دیگران انتقال بدی

مدرس شو

ژیوارآموزان برای توسعه آموزشهای خود، در زمینه‌های مختلف نیاز به مدرسین خلاق و مجرب دارد. آموزشهای ژیوارآموزان تماما ویدیویی و با تصویر مدرس یا به صورت ضبط از صفحه دسکتاپ (کامپیوتر و لپتاپ) هستند. با توجه به رسالت ژیوارآموزان که ایجاد امکان آموزش دیدن برای هرکسی، با هرشرایطی و در هرجایی است، زمینه‌های متنوعی برای ضبط آموزش برای مدرسین محترم فراهم شده‌است. از جمله آموزشهای دانشگاهی، آموزشهای توسعه فردی و موفقیت، مهارتهای حیطه کسب و کار، مدیریت و بازاریابی، کار با نرم افزارهای مختلف، طراحی سایت، برنامه نویسی و…

وظایف مدرسین در تهیه آموزشهای ویدیویی برای همکاری با ژیوارآموزان:

0
دانشجو
0
دقیقه آموزش
0
دقیقه آموزش رایگان
0
کلمه آموزش رایگان

وظایف ژیوارآموزان در قبال مدرسین دوره:

درآمد مدرس از همکاری با ژیوارآموزان:

با همکاری با ژیوارآموزان شما میتوانید از فروش آموزشهایتان در این سایت کسب درآمد کنید، در این سیستم درآمد زایی، تمام فروش دوره تا پایان ماهی که آموزش در آن منتشر شده است به شما تعلق میگیرد و پس از آن از ماه دوم، 30% از فروش هر دوره به صورت ماهیانه به حساب شما واریز میشود.

همچنین شما به عنوان مدرس دوره کدتخفیف اختصاصی خودتان را خواهید داشت و درصورتی که کسی با کدتخفیف شما دوره را ثبت‌نام کند، 70% از مبلغ فروش بعد از اعمال تخفیف را دریافت میکنید.

مثال: فرض کنید شما یک دوره آموزشی تهیه میکنید و در تاریخ 10 مرداد این دوره منتشر میشود. تمام فروش دوره از تاریخ 10 تا 31 مرداد به حساب شما واریز میشود و بعد از آن، هرماه 30% از مبلغ کل فروش دوره به حساب شما واریز میشود. یعنی مثلا از تاریخ 1 شهریور تا 31 شهریور، اگر فروش دوره 10 میلیون تومان باشد، مبلغ 3 میلیون تومان به شما پرداخت میشود. همچنین اگر فرضا دو میلیون تومان از این ده میلیون تومان فروش، توسط کدتخفیف اختصاصی خودتان باشد، به جای 600 هزار تومان، مبلغ 1 میلیون و چهارصد هزار تومان از این فروش به خودتان تعلق میگیرد و نهایتا مبلغ دریافتیتان میشود 4 میلیون تومان.

سوالات متداول شما

آیا 30% کم نیست؟

باتوجه به هزینه‌های نگهداری وبسایت، تبلیغات، پنل پیامکی و… که تماما توسط ژیوارآموزان پرداخت میشود، خیر، این مبلغ کاملا منطقی و قابل قبول است. از طرفی شما یکبار آموزش را ضبط میکنید و پس از آن به صورت مداوم یک درآمد غیر فعال دارید و از این نظر یک اقدام هوشمندانه برای شما است. همچنین با توجه به دریافتی 70% از تبلیغات خودتان، درآمدتان به مقدار قابل توجهی میتواند بیشتر شود.

برای شروع همکاری در تدریس، رزومه‌تان را همراه با دوره یا دوره‌هایی که میخواهید تدریس کنید به آدرس تلگرامی زیر ارسال کنید تا آنجا همکاران ما با شما در ارتباط باشند:

@Zhivaramoozan_manager

@Zhivaramoozan_manager

 

نکته مهم: برای ارسال رزومه لازم نیست حتما فایلی آماده کنید، در قدم اول میتوانید فقط مشخصات خودتان را با خلاصه‌ای از سوابق فعالیتتان ارسال کنید تا بررسی اولیه انجام شود.

شما با توجه به رزومه و توانایی خودتان اقدام به ارائه پیشنهاد کنید، ما برای ژیوارآموزان محدودیتی قائل نشده‌ایم و آموزشهایی که کاربردی و مورد نیاز جامعه باشند مورد قبول هستند. این آموزشها میتوانند مربوط به رشته‌های دانشگاهی یا مهارتهای فردی و… باشند، به هرحال هدف ما اینجا ایجاد امکان آموزش دیدن بدون نیاز به صرف هزینه‌ی زیاد برای مخاطبینمان است و اینکار در هر زمینه‌ای که انجام شود برای ما ارزشمند است. البته یک فایل اولویت بندی نیز در دسترس همکاران ما هست که با توجه به رزومه شما ممکن است موارد دیگری را نیز براساس آن اولویت‌ها به شما پیشنهاد کنند.

درباره ما

گروه فرهیختگان دانش ژیوار آموزان از سال 1398 فعالیت خود را در حوزه همکاری در ارائه آموزشهای کاربردی در زمینه‌های مختلف آغاز کرده است و رسالت خود را ایجاد امکان آموزش دیدن در هر زمینه‌ای، برای هر کسی، در هر شرایطی و در هر جایی میداند.

تماس با ما

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است