شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

 خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

بله، در صورت عدم رضایت از هریک از محصولات شما میتوانید دلیل عدم رضایت خود را تیکت کنید و تمام مبلغ پرداختی شما حداکثر تا 72 ساعت به شما عودت داده خواهد شد.

شما بعد از خرید هریک از محصولات ژیوارآموزان به گروه تلگرامی یا واتساپی مربوطه اضافه خواهید شد و تمام سوالاتتان حداقل تا شش ماه بعد پاسخ داده خواهد شد.

ژیوارآموزان با ماموریت؛ ” ایجاد امکان آموزش دیدن در هر زمینه‌ای، برای هرکسی، در هر جایی و با هر شرایطی” و با شعار؛ ” جبر اگر بین تو و علم کشیده دیوار / روی آن پنجره‌ای هست به نام ژیوار” تاسیس شده و هدفاولیه و متعالی آن ایجاد برابری آموزشی است. به همین دلیل هزینه محصولات ما نسبتبه دیگر ارائه دهندگان خدمات به مراتب کمتر و البته کیفیت محصولات به مراتب بالاتر است.

ژیوار آموزان 10 تا 100% درآمد خود از فروش محصولات را صرف آموزش درمناطق محروم میکند، به همین علت هر خرید شما از ژیوارآموزان به معنی مبلغی کمک مالی به افراد کم توانتر برای آموزش دیدن و ساختن آینده‌ای بهتر است.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است