0

سیاست حریم خصوصی

گروه فرهیختگان دانش ژیوارآموزان فعالیت خود را در زمینه‌ی آموزش غیرحضوری از سال 1398 شروع کرده است و با بیش از دوهزار شرکت کننده و میانگین 85% رضایت در دوره‌های مختلف آموزشی موفقیهای زیادی را به ثبت رسانده است. هدف از راه اندازی این گروه آموزشی ایجاد فرصت آموزش برابر برای تمامی مردمان ایران زمین در هر نقطه و در هر زمانی می‌باشد. مدیران این گروه، به دلیل زندگی در مناطق محروم- مناطق مرزی و دور افتاده‌ی کرمانشاه- طعم تلخ محرومیت از فرصت‌های آموزشی را چشیده‌اند و پس از تحمل مشقتهای بسیار برای یادگیری تصمیم گرفته اند که راه را برای دیگر دوستداران یادگیری و علم هموار کنند. لذا با هدف ایجاد برابری در آموزش و فراهم کردن فرصت‌های شغلی برای افراد با استعداد و جوان کار خود را شروع کرده‌اند. جای بسی افتخار است که ژیوارآموزان تاالان برای بیش از پنجاه دانشجو از سراسر کشور فرصت کسب درآمد ایجاد کرده‌است.

 ژیوار یک واژه‌ی کوردی به معنای “زندگی” است، در این گروه آموزشی سعی میشود به مرور زمان تمامی حیطه‌های لازم برای داشتن زندگی پربارتر از جمله؛ هنر( عکاسی، خوشنویسی، موسیقی‌، طراحی چهره، نویسندگی، شعر و…)، مهارتهای کسب و کار، مدیریت، علوم کامپیوتر، پژوهش و… به بهترین نحو ممکن آموزش داده شود.

یکی از اهداف ژیوارآموزان غیر از رساندن فراگیران به حداکثر دانش لازم؛ صرفه جویی در وقت و استفاده از تمامی زمان‌های پرت در طول شبانه روز است. در این روش شما با خیال راحت و بدون استرس از دست دادن کلاس‌های درسی، می‌توانید زمان‌ آموزش را خودش تعیین کنید و با راهنمایی منتور به اهداف آموزشی خود برسید. شعار ژیوارآموزان:

جبر اگر بین تو و علم کشیده ست دیوار        روی آن پنجره ای است به نام ژیوار

بسیاری از موسسات برای آموزش از راه دورِ مباحثی مثل روش تحقیق، خوشنویسی، طراحی، شعر، داستان و …. فقط از فایل‌های آموزشی استفاده میکنند. این موسسات در ازای پرداخت هزینه، فایل‌های آموزشی را در اختیار شما قرار میدهند و هیچگونه پیگیری برای مشاهده و کاربردی‌بودن آموزش ها انجام نمی‌دهند؛ اما ژیوار آموزان شما را متعهد به یادگیری میکند، چون کنار شما همواره شخصی علاقمند و همسو با خودتان قرار میدهد که پیگیری، راهنمایی و تشویقتان کند.

 

                                                           
شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت اینترنتی ژیوارآموزان

 • درباره وبسایت

به ژیوارآموزان خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از دوره های آموزشی که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید. وبسایت این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وبسایت فراهم می‌کند، در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور  گروه فرهیحتگان دانش ژیوارآموزان است. دسترسی و استفاده از وبسایت و هر نوع از دوره های خریداری شده به وسیله این شرکت فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از محصولات یا خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.

گروه فرهیختگان دانش ژیوارآموزان این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار تریب اثر داده می‌شود.

لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید.

شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

 

کادر مربوط به موافقت با قوانین و ضوابط سایت

نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

 • آدرس ایمیل
 • شماره تلفن
 • نام و نام خانوادگی
 1. شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.
 2. زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود.
 3. اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر این قسمت را مطالعه نمایید.

شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

 • استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده یاشد.
 • شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
 • هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.
 • دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند.
 • شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت.
 • شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید.
 • شما متعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات در سایت را به عهده بگیرید و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

 • برای اهداف غیر قانونی
 • برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
 • برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
 • برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
 • برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا مالی یا ناتوانی جسمی
 • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
 • برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
 • برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
 • برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
 • برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

 

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم:

 • خرید محصولات و ضوابط بازگشت
  1. برای استفاده از خدمات و یا کالاهای وبسایت باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید.
  2. پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت صورت بگیرد. شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.
  3. بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله این شرکت تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.

گارانتی بازگشت وجه 30 روزه ژیوارآموزان

شاید از دیدن تضمین بازگشت وجه ما تعجب کرده باشید، شاید با خودتان گفته باشید محال است واقعی باشد و فقط برای جذب مخاطب است و وقتی که ناراضی بودیم و پولمان را خواستیم بهانه‌ای جور میکنند و پول را پس نمیدهند یا اصلا جواب نمیدهند. در هر صورت کاملا حق دارید، به هرحال کمتر جایی پیدا میشود که بگوید آموزش را دریافت کن، تا یک ماه بعد هم اگر ناراضی بودی پولت را پس بگیر، حتی اگر کل آموزش را دیده باشی. اما حقیقت است که ما این شرایط را واقعا فراهم کرده‌ایم.

اگر بیشتر با ما آشنا باشید میدانید که طی دوسالی که فعالیتمان را به صورت جدی شروع کرده‌ایم، چندین دوره رایگان برگزار کرده‌ایم و حتی برای شرکت کنندگان دوره‌ها جوایزی گذاشته‌ایم، اگر در دوره‌های پروپوزال نویسی ما بوده باشی میدانی که برای نفرات برتر هرگروه یک دوره را جایزه میگذاریم که ارزش مادی‌اش از تمام مبلغی که برای دوره پرداخت کرده‌اند بالاتر است، پس میفهمی که برای ما کیفیت آموزش و یادگیری خیلی مهمتر از چند هزار تومانی است که متعهد شده‌ایم به مخاطبان ناراضیمان برگردانیم.

بگذریم، درهرصورت این قانونی است که ما در ژیوارآموزان گذاشته‌ایم تا هم خودمان را متعهد کنیم که همیشه بهترینها را برای مخاطبانمان آماده کنیم و هم به مخاطبانمان اطمینان بدهیم که به کیفیت کارخودمان اعتماد داریم و اگر آموزشی عالی نبود میتوانند ما را با اظهار نارضایتی و پس گرفتن کل مبلغ پرداختیشان جریمه‌مان کنند.

اما بیایید قوانینی را تعیین کنیم که برای همه مشخص باشد که این روند بازگشت وجه در صورت نارضایتی چگونه است:

الف) قانون بازگشت کامل وجه پرداختی تا 30 روز پس از ثبت نام در صورت نارضایتی، برای تمام محصولات ما وجود دارد مگر اینکه در صفحه محصول نوشته شده‌ باشد که این محصول گارانتی بازگشت وجه ندارد یا مدت زمان دیگری برای بازگشت وجه آن محصول تعیین شده باشد.

ب) درصورت هرگونه نارضایتی از محصول میتوانید از این قانون استفاده کنید، ممکن است کیفیت محتوا را قابل قبول ندانید یا فقط از صدای مدرس خوشتان نیاید، در هرصورت ما برای بازگشت وجه از شما سوالی نمیپرسیم.

ج) حداکثر سه روز کاری بعد از ارسال درخواست، مبلغ پرداختی شما برای دوره به شماره کارتی که اعلام کرده‌اید واریز میشود. دقت کنید که تعطیلات رسمی روز کاری حساب نمیشوند.

د) اگر محصولی را با تخفیف خریده باشد، ما در هنگام بازگشت وجه مبلغ محصول را با احتساب تخفیف برای شما واریز میکنیم. به عنوان مثال اگر قیمت محصولی 100 هزار تومان باشد و شما هنگام ثبت نام با تخفیف 50% فقط 50 هزار تومان پرداخت کرده باشید، ما همان 50 هزار تومان را برای شما واریز میکنیم.

و) بعد از اینکه مبلغ پرداختی به صورت کامل به شما عودت داده شد، محصول انصرافی از پروفایل شما حذف میشود و دسترسی شما به محتوای محصول قطع میشود.

ه) شما حداکثر برای سه محصول میتوانید از قانون بازگشت وجه استفاده کنید.

فرایند درخواست تا بازگشت کامل وجه به صورت زیر است:

یک ایمیل با موضوع “درخواست بازگشت وجه محصول خریداری شده” بنویسید و در آن موارد زیر را ارسال کنید:

نام و نام خانوادگی /  شماره تماس / نام کامل محصول خریداری شده / هزینه پرداخت شده بابت محصول / شماره کارت به نام خودتان / اسکرین شات صفحه پروفایل کاربریتان که درآن محصول مورد نظر نشان داده شده است.

ایمیل نوشته شده را به این آدرس ارسال کنید: zhivaramoozan@gmail.com

حداکثر تا 3 روز کاری بعد از ارسال درخواست، فیش واریزی مبلغ مورد نظر برای شما ایمیل خواهد شد و محصول از حساب کاربریتان حذف خواهد شد.

تمام مراحل بالا را میتوانید از طریق آدرس تلگرامی زیر نیز انجام دهید:  zhivaramoozan_support@

 

کپی رایت و مالکیت معنوی

وبسایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این شرکت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت (از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها)  ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

این شرکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند:

 • نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این شرکت
 • حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و …

شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.

حریم خصوصی

 • این شرکت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت مربوط می‌شود که در برنامه موجود است.
 • امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
 • این شرکت این حق را دارد که فروش دوره یا خدمات را به اشخاص خاصی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.
 • این شرکت تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است و در این مورد مسئولیتی به عهده این شرکت نیست.
 • این شرکت تضمین نمی‌کند که نتایجی که ممکن است از استفاده از وبسایت و خدمات آن به دست بیاید، دقیق و قابل اعتماد خواهد بود. شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات این شرکت می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.
 • ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای این شرکت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این شرکت نیست. این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.
 • لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

نظرات کاربران
اگر در هر زمانی بدون درخواست با درخواست ما شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نیستیم.

ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیلی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.

جبران خسارت

شما می‌پذیرید که در برابر این شرکت، کارکنان، نمایندگی‌ها و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید:

 • تمام اقدامات، ادعاها، خواسته‌ها، هزینه‌ها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق وبسایت پست می‌کنید.
 • هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده یا انجام معاملات در وبسایت
 • نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط

 

 

شناسه ملی: 14009276566          شماره ثبت: 23082

آدرس: کرمانشاه، محله تعاون 2، بلوار شهید صیاد شیرازی
پست الکترونیک: zhivaramoozan@gmail.com

شماره تماس: 09026917626

 

 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است